Tempoamty.pl • Uniwersalny tempomat do Twojego auta • Oficjalny dystrybutor tempomatu Lite-On w Polsce. 
Tempomat do Alfa Romeo Giulietta

Tempomat do Alfa Romeo Giulietta

Wysokiej jakości tempomat renomowanej firmy Liteon Automotive, kompatybilny z samochodami Alfa Romeo Giulietta. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Ciebie specjalną ofertę dedykowaną do modelu Alfa Romeo Giulietta. Wybierając nasze produkty masz pewność wysokiej jakości tempomatu oraz fachową pomoc w jego instalacji i eksploatacji.

Uniwersalny tempomat do  Alfa Romeo Giulietta podniesie komfort jazdy oraz sprawi, że prowadzenie samochodu stanie się prostsze i przyjemniejsze. Dwuletnia gwarancja na bezawaryjny tempomat daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Setki danych instalacji i zadowolonych kierowców sprawia, że jest to najlepszy uniwersalny tempomat do aut na rynku. Sprawdź jego możliwości!

2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

Twoje korzyści

tempomat uniwersalny
profesjonalny tempomat z dedykowanym podłączeniem
2 lata gwarancji
2 lata gwarancji u wyłącznego dystrybutora w Polsce
instrukcje
pełny pakiet
instrukcji
wparcie profesjonalistów
wsparcie doświadczonych
profesjonalistów

Tempomat do Alfa Romeo Giulietta – skład zestawu

Zamawiając u nas uniwersalny tempomat do auta, otrzymujesz w komplecie wszystkie niezbędne intrukcje i elementy podłączenia, dopasowane do Twojego auta:

  • ✔️ jednostkę centralną – tempomat Liteon Automotive do modelu Alfa Romeo Giulietta
  • ✔️ manetkę do obsługi tempomatu
  • ✔️ dedykowany zestaw kabli podłączeniowych tempomatu do Alfa Romeo Giulietta
  • ✔️ manetka do obsługi tempomatu Alfa Romeo Giulietta
  • ✔️ dedykowany zestaw Plug&Play do auta Alfa Romeo Giulietta
  • ✔️ instrukcja montażu
  • ✔️ schemat montażu
  • ✔️ instrukcja obsługi
Tempomat do Alfa Romeo MiTo

2 lata gwarancji na Tempomat Lite-On

Udzielamy 2 lat gwarancji na produkty Lite-On. W trakcie trwania okresu gwarancyjnego otrzymujesz pełne wsparcie i pomoc naszych specjalistów w kwestii użytkowania i pytań odnośnie działania urządzenia. Jeśli tempomat do Alfa Romeo Giulietta ulegnie awarii, naprawimy ją lub wymienimy na nowy. Więcej o warunkach gwarancji znajdziesz w zakładce Gwarancja.

O marce Alfa Romeo

Alfa Romeo – włoski producent samochodów wyścigowych, sportowych, luksusowych pojazdów osobowych oraz aut dostawczych. Od 1986 roku marka należy do koncernu FIAT. W naszej ofercie znajdują się tempomaty do Alfa Romeo.

Uzyskaj bezpłatną wycenę zestawu

Wypełnij formulasz kontaktowy, nasz specjalista przygotuje bezpłatną wycenę dedykowanego tempomatu do Twojego auta!

Klikając w poniższy przycisk zgadzasz się na przesłanie oferty

Informacja: Administratorem danych osobowych jest właściciel strony tempomaty.pl - spółka C4 - D. Grzywa, P. Grzywa Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Chełmżyńskiej 180, 04-464 Warszawa. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest zgodą na otrzymywanie wiadomości e-mail w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozwala na przetwarzanie danych przez administrator w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych. Pamiętaj, że możesz zmienić zdanie w każdym momencie, poprzez kontakt z naszym biurem lub poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Klikając w powyższy przycisk oświadczasz, że zgadzasz się na wysyłkę informacji marketingowych z naszej strony.

Galeria montażu tempomatów Lite-On

Sprawdź nasze przykładowe realizacje montażu tempomatów Lite-On w autach naszych klientów

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj nas na Facebooku!