Tempoamty.pl • Uniwersalny tempomat do Twojego auta • Oficjalny dystrybutor tempomatu Lite-On w Polsce. 

5 korzyści posiadania tempomatu w samochodzie

Posiadanie dobrej jakości tempomatu w samochodzie to przede wszystkim szereg korzyści, jakie z tego wynikają. Jeśli zastanawialiście się czy warto instalować tempomat w swoim samochodzie, to ta lista może pomóc w odpowiedzi na to pytanie. Co takiego daje tempomat w samochodzie osobowym lub dostawczym?

Tempomat – 5 korzyści z posiadania

Oto pięć podstawowych korzyści z posiadania tego urządzenia we własnym aucie:

1. Przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji spalin – oszczędzasz pieniądze, a przy tym dbasz o środowisko naturalne.

2. Pozwala skupić się na drodze, a nie na prędkościomierzu – możesz skupić się na innych elementach jazdy. Tempomat zadba, byś nie przekroczył/nie przekroczyła zadanej prędkości.

3. Pomaga uniknąć niezamierzonego przekraczania prędkości – nie musisz bać się przekroczenia dozwolonej prędkości i ciągle pilnować pedału gazu. Tempomat pomoże Ci to kontrolować.

4. Umożliwia ustawienie limitu maksymalnej prędkości pojazdu. – nigdy nie przekroczysz zadanej prędkości, gdy tempomat jest aktywny.

5. Redukuje zmęczenie kierowcy i zwiększa komfort jazdy – ciągłe trzymanie pedału gazu potrafi zmęczyć. Włącz tempomat i zdejmij nogę z gazu – tempomat utrzyma ustawioną prędkość za Ciebie.

Tempomat uniwersalny – zapytaj o korzystną ofertę

Zainteresowaliśmy Cię możliwościami jakie dają tempomaty w samochodach? Skontaktuj się z nami i zamów tempomat do swojego auta!

Kontakt

 

Dowiedz się więcej - blog tempomaty.pl

Artykuły ekspertów, galerie z montażu tempomatów, wskazówki dla instatorów, nowości i wiele więcej..."

jak używać tempomatu - tempomaty uniwersalne

Jak używać tempomat? Zasady działania oraz jego zalety

Tempomat to urządzenie, które zostało wynalezione już w 1945 roku, które w samochodach zostało zastosowane po raz pierwszy u początku lat 60. Przez dziesiątki lat używano ich jedynie za oceanem. W Europie pojawiły się wraz z momentem, w którym rozwinęł …

tempomat do kampera - czy warto

Tempomat do kampera – czy warto? Korzyści i zalety

Niewiele wypraw wakacyjnych sprawia tyle przyjemności, co wyprawy kamperem w długą podróż, połączone z intensywnym zwiedzaniem i eksploracją odwiedzanych miejsc. Tempomat, jako jedno z niewielu urządzeń mocno kojarzy się z długimi podróżami, z pokonywa …

tempomat jak uruchomic jak działa

Tempomat – Jak uruchomić i jak działa?

Tempomat co to jest? Tempomatem (połączenie z ang. tempo i automat) nazywa się urządzenie, którego zadaniem jest utrzymanie stałej prędkości pojazdu. Prędkość tę ustalamy sami, choć możemy w niektórych przypadkach także korzystać z ustawień domyślnych …

Dla kogo tempomat w samochodzie? Opinie użytkowników

Zastanawiasz się czasem czy Twoje auto ma wszystko czego potrzebujesz? Wyposażenie auta to bardzo ważny element naszego codziennego życia. Samochód nie służy tylko do przemieszczania się. Stał się on także wyznacznikiem pozycji społecznej, podnosi nasz …

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj nas na Facebooku!