Tempoamty.pl • Uniwersalny tempomat do Twojego auta • Oficjalny dystrybutor tempomatu Lite-On w Polsce. 

Tempomat cena | Bezpłatna wycena tempomatu

Ile kosztuje tempomat uniwersalny?

Cena uniwersalnego tempomatu do samochodów, które nie posiadają takiego rozwiązania w wyposażeniu, jest uwarunkowana przez kilka czynników. Kluczowe będzie określenie dokładnego modelu samochodu, rocznika oraz wykorzystywanej jednostki napędowej w pojeździe. Przydatną informacją będzie wskazanie używanej skrzyni biegów.

Tempomat cena – od czego zależy?

Cena tempomatu uniwersalnego uzależniona jest od ilości dodatkowych elementów, które należy dołożyć do podstawowego zestawu sterującego prędkością w samochodzie. Specjaliści, którzy zajmują się doborem odpowiednich komponentów do wybranego modelu auta, posiadają kilkunastoletnie doświadczenie. Potwierdza to wiedza na temat ponad 500 modeli aut,  które posiadają sprawdzoną kompatybilność z naszym tempomatem uniwersalnym.

Bezpłatna wycena tempomatu

Aby uzyskać bezpłatną wycenę tempomatu przejdź na stronę główną i wypełnij krótki formularz, który pomoże naszemu specjaliście określić skład zestawu do Twojego auta, oraz jaki wybrać tempomat. Cena tego zestawu będzie uzależniona od marki samochodu, rocznika, rodzaju silnika i skrzyni biegów. Dodatkowo, na życzenie klienta, możemy zasugerować montaż urządzenia w zaprzyjaźnionych warsztatach.

Zapytaj o wycenę

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj nas na Facebooku!