Tempoamty.pl • Uniwersalny tempomat do Twojego auta • Oficjalny dystrybutor tempomatu Lite-On w Polsce. 
Tempomat do Seat Exeo

Tempomat do Seat Exeo

Wysokiej jakości tempomat renomowanej firmy Liteon Automotive, kompatybilny z samochodami Seat Exeo. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Ciebie specjalną ofertę dedykowaną do modelu Seat Exeo. Wybierając nasze produkty masz pewność wysokiej jakości tempomatu oraz fachową pomoc w jego instalacji i eksploatacji.

Uniwersalny tempomat do  Seat Exeo podniesie komfort jazdy oraz sprawi, że prowadzenie samochodu stanie się prostsze i przyjemniejsze. Dwuletnia gwarancja na bezawaryjny tempomat daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Setki danych instalacji i zadowolonych kierowców sprawia, że jest to najlepszy uniwersalny tempomat do aut na rynku. Sprawdź jego możliwości!

Twoje korzyści

tempomat uniwersalny
profesjonalny tempomat z dedykowanym podłączeniem
2 lata gwarancji
2 lata gwarancji u wyłącznego dystrybutora w Polsce
instrukcje
pełny pakiet
instrukcji
wparcie profesjonalistów
wsparcie doświadczonych
profesjonalistów

Tempomat do Seat Exeo – skład zestawu

Zamawiając u nas uniwersalny tempomat do auta, otrzymujesz w komplecie wszystkie niezbędne intrukcje i elementy podłączenia, dopasowane do Twojego auta:

  • ✔️ jednostkę centralną – tempomat Liteon Automotive do modelu Seat Exeo
  • ✔️ manetkę do obsługi tempomatu
  • ✔️ dedykowany zestaw kabli podłączeniowych tempomatu do Seat Exeo
  • ✔️ manetka do obsługi tempomatu Seat Exeo
  • ✔️ dedykowany zestaw Plug&Play do auta Seat Exeo
  • ✔️ instrukcja montażu
  • ✔️ schemat montażu
  • ✔️ instrukcja obsługi
Tempomat do Seat Toledo

2 lata gwarancji na Tempomat Lite-On

Udzielamy 2 lat gwarancji na produkty Lite-On. W trakcie trwania okresu gwarancyjnego otrzymujesz pełne wsparcie i pomoc naszych specjalistów w kwestii użytkowania i pytań odnośnie działania urządzenia. Jeśli tempomat do Seat Exeo ulegnie awarii, naprawimy ją lub wymienimy na nowy. Więcej o warunkach gwarancji znajdziesz w zakładce Gwarancja.

O marce Seat

Seat – hiszpańskia firma założona w 1950 roku produkująca samochody osobowe. Obecnie przedsiębiorstwo jest własnością niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Volkswagen AG.

Uzyskaj bezpłatną wycenę zestawu

Wypełnij formulasz kontaktowy, nasz specjalista przygotuje bezpłatną wycenę dedykowanego tempomatu do Twojego auta!

Klikając w poniższy przycisk zgadzasz się na przesłanie oferty

Informacja: Administratorem danych osobowych jest właściciel strony tempomaty.pl - spółka C4 - D. Grzywa, P. Grzywa Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Chełmżyńskiej 180, 04-464 Warszawa. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest zgodą na otrzymywanie wiadomości e-mail w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozwala na przetwarzanie danych przez administrator w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych. Pamiętaj, że możesz zmienić zdanie w każdym momencie, poprzez kontakt z naszym biurem lub poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Klikając w powyższy przycisk oświadczasz, że zgadzasz się na wysyłkę informacji marketingowych z naszej strony.

Galeria montażu tempomatów Lite-On

Sprawdź nasze przykładowe realizacje montażu tempomatów Lite-On w autach naszych klientów

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj nas na Facebooku!