Tempoamty.pl • Uniwersalny tempomat do Twojego auta • Oficjalny dystrybutor tempomatu Lite-On w Polsce. 
Tempomat do Audi Q5

Tempomat do Audi Q5

Wysokiej jakości tempomat renomowanej firmy Liteon Automotive, kompatybilny z samochodami Audi Q5. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przygotują dla Ciebie specjalną ofertę dedykowaną do modelu Audi Q5. Wybierając nasze produkty masz pewność wysokiej jakości tempomatu oraz fachową pomoc w jego instalacji i eksploatacji.

Uniwersalny tempomat do  Audi Q5 podniesie komfort jazdy oraz sprawi, że prowadzenie samochodu stanie się prostsze i przyjemniejsze. Dwuletnia gwarancja na bezawaryjny tempomat daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Setki danych instalacji i zadowolonych kierowców sprawia, że jest to najlepszy uniwersalny tempomat do aut na rynku. Sprawdź jego możliwości!

2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Twoje korzyści

tempomat uniwersalny
profesjonalny tempomat z dedykowanym podłączeniem
2 lata gwarancji
2 lata gwarancji u wyłącznego dystrybutora w Polsce
instrukcje
pełny pakiet
instrukcji
wparcie profesjonalistów
wsparcie doświadczonych
profesjonalistów

Tempomat do Audi Q5 – skład zestawu

Zamawiając u nas uniwersalny tempomat do auta, otrzymujesz w komplecie wszystkie niezbędne intrukcje i elementy podłączenia, dopasowane do Twojego auta:

  • ✔️ jednostkę centralną – tempomat Liteon Automotive do modelu Audi Q5
  • ✔️ manetkę do obsługi tempomatu
  • ✔️ dedykowany zestaw kabli podłączeniowych tempomatu do Audi Q5
  • ✔️ manetka do obsługi tempomatu Audi Q5
  • ✔️ dedykowany zestaw Plug&Play do auta Audi Q5
  • ✔️ instrukcja montażu
  • ✔️ schemat montażu
  • ✔️ instrukcja obsługi
Tempomat do Audi TT

2 lata gwarancji na Tempomat Lite-On

Udzielamy 2 lat gwarancji na produkty Lite-On. W trakcie trwania okresu gwarancyjnego otrzymujesz pełne wsparcie i pomoc naszych specjalistów w kwestii użytkowania i pytań odnośnie działania urządzenia. Jeśli tempomat do Audi Q5 ulegnie awarii, naprawimy ją lub wymienimy na nowy. Więcej o warunkach gwarancji znajdziesz w zakładce Gwarancja.

O marce Audi

Audi – niemiecka marka samochodowa z siedzibą w Ingolstadt. Znane na całym świecie logo, prezentujące cztery przeplatające się pierścienie, symbolizują cztery firmy produkujące samochody: Horch, Audi, Wanderer oraz DKW. W 1932 roku firmy połączyły się zawiązując podwaliny pod dzisiejszy koncern znany z produkcji aut z wyższej półki cenowej. Najważniejszą postacią w historii marki jest August Horch, który w latach 1899 i 1909 założył firmy Horch i Audi. W naszej ofercie znajdują się tempomaty do Audi z serii A, Q, R oraz flagowego modelu TT.

Uzyskaj bezpłatną wycenę zestawu

Wypełnij formulasz kontaktowy, nasz specjalista przygotuje bezpłatną wycenę dedykowanego tempomatu do Twojego auta!

Klikając w poniższy przycisk zgadzasz się na przesłanie oferty

Informacja: Administratorem danych osobowych jest właściciel strony tempomaty.pl - spółka C4 - D. Grzywa, P. Grzywa Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Chełmżyńskiej 180, 04-464 Warszawa. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest zgodą na otrzymywanie wiadomości e-mail w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozwala na przetwarzanie danych przez administrator w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych. Pamiętaj, że możesz zmienić zdanie w każdym momencie, poprzez kontakt z naszym biurem lub poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Klikając w powyższy przycisk oświadczasz, że zgadzasz się na wysyłkę informacji marketingowych z naszej strony.

Galeria montażu tempomatów Lite-On

Sprawdź nasze przykładowe realizacje montażu tempomatów Lite-On w autach naszych klientów

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj nas na Facebooku!