Obsługujemy ponad 500 modeli samochodów!


Z radością chcemy poinformować, że oferowane przez nas produkty mają potwierdzoną, popartą wieloletnim doświadczeniem, kompatybilność z kilkudziesięcioma markami samochodów z całego świata! 

Przy współpracy z naszymi klientami oraz partnerami zajmującymi się wyposażeniem samochodów w systemy elektroniczne i mechaniczne, posiadamy wiedzę na temat ponad 500 modeli samochodów różnych marek, które niezawodnie współpracują z naszymi tempomatami. To doświadczenie pozwala przedstawiać nas w świetle fachowców, którzy oferują produkt najwyżej jakości, niezawodny w codziennym użytkowaniu. Wśród popularnych marek samochodów znajdziemy m.in. Audi, BMW, Fiat, Ford, Nissan, Citroen, Mercedes, Volvo, Seat i wiele innych. Pełną listę obsługiwanych marek, wraz z modelami samochodów znajdą Państwo w naszej zakładce „Obsługiwane samochody”.

Jako profesjonalny zespół stawiamy czoło każdemu wyzwaniu. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania związane rozwiązaniami do aut, w tym oferowanych przez nas tempomatów, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce! Zapraszamy do kontaktu mailowego lub przez telefon. Więcej informacji w zakładce „Kontakt”.

 

Obsługiwane samochody

Obsługujemy ponad 500 modeli samochodów!
Tagged on: